İzmir Beyaz Eşya Tamiri

İzmir Beyaz Eşya Klima Servisi, yoğun çalışma temposuna rağmen güleryüzü, saygıyı, nezaketi kaybetmeden İzmir merkez ve çevre ilçelerine hizmet vermektedir. 2012’den bu yana uzman teknik kadrosuyla İzmir halkına kaliteli teknik servis hizmetini vermek tek gayemizdir.

 

Buca Klima Servisi

Hizmet kalitemizi arttırmak için, müdahale edilen cihazınızda 1 yıl değiştirildiyse parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Bizden kaynaklanan herhangi bir problem yaşamanız durumunda geçmiş servis kaydınızı söylemeniz yeterli olacaktır.

Klima Bakım ve Onarımı

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, kombi, ankastre ocak ve fırın, derindondurucu, sanayi tipi bulaşık makinaları ve buzdolapları, VRF sistemleri ve soğuk hava depoları, soğutma sistemlerinin arıza, kurulum, bakım ve onarımlarını en iyi kalite malzeme kullanarak ve uygun fiyata sunuyoruz. Hizmetimizden yaralanabilmek için tek yapmanız gereken 0232 248 36 30 numaralı telefonumuzu arayıp yetkili elemanımız yardımıyla servis kaydı oluşturmak. Servis kaydınızı oluşturduktan sonra, aldığınız randevu tarihinde teknisyenlerimiz şikayetçi olduğunuz cihazın arıza teşhisine geleceklerdir. Arızanın giderilmesi bulunulan ortam mümkün değil ise cihaz atölyemize alınır ve arıza giderildikten sonra  en geç 1 gün içinde tarafınıza teslim edilir.

Beyaz Eşya Onarımı

Klima ve petek bakımlarında içerisinde mikrop ve bakterilere karşı etkili asit bulunduran özel bakım ilaçları kullanılır. Bu ilaçların direk olarak solunması insan sağlığı açısından zararlıdır. Bu konuda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılacak bakımlarınız her 6 ayda bir düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde hem sizin sağlığınızı etkilemeyecek hemde cihazınızın ömrü uzayacaktır.  Her türlü markanın klima ve kombi bakımlarını yapmaktayız. Toplu klima bakımlarında ise indirimlerimiz mevcuttur.