Hakkımızda

İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi, İzmir ilçelerine ve çevre bölgelere kaliteli bir teknik servis hizmeti verebilmeyi amaçlamakta, müşteri memnuniyetini ve yapılan işin kalitesini en yüksek seviyede tutabilmek için tüm imkalarıyla çalışmaktadır.

Amacımız, arıza çıkaran veya bakım zamanı gelmiş tüm beyaz eşya çeşitlerinizi ve klimalarınızı, her ne marka olursa olsun garanti kapsamı dışında iken en hesaplı ve en temiz şekilde tamir etmektir. İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi, tüm çalışanlarıyla hizmetinizdedir.

Neden biz?

Evinizdeki veya iş yerinizdeki ilgili markanın garanti kapsamına girmeyen buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, ocak, fırın, ankastre setler ve klimalarınız; arıza verdiği takdirde İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisimizi aramanız ve ilgili çalışanımız aracılığıyla bir servis kaydı oluşturmanız yeterlidir. Hizmetinizdeki teknisyenlerimiz servis kaydınızı oluşturduğunuz gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelip cihazınızın arıza teşhisini koyacaktır. Arıza teşhisi teknisyenlerimiz tarafından size bildirildikten sonra bir fiyat çıkartılacak, kabul ederseniz cihazınız gerekiyorsa atölyemize getirilip gerekmiyorsa bulunduğu yerde tamiri yapılacaktır.

Atölyemize getirilen cihazlar en geç 1 gün içinde tamir edilip tarafınıza teslim edilmektedir.

Beyaz Eşya Servisimiz Hakkında

İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi; Arçelik servisi, Profilo servisi, Vestel servisi, Beko servisi, Bosch servisi, Ariston servisi, Miele servisi, Regal servisi, Samsung servisi, Hoover servisi, İndesit servisi, Aeg servisi, Whirlpool servisi, Mitsubishi Electric servisi, Midea servisi, Termikel servisi, Auer servisi, Seg servisi, Altus servisi, Uğur servisi, Hotpoint servisi, Siemens servisi, Demirdöküm servisi, Airfel servisi, Alarko servisi, Toshiba servisi, Baymak servisi, Rubenis servisi, Zibro servisi, General Electric servisi, Gaggenau servisi, Daikin servisi, Sharp servisi, LG servisi, Hitachi servisi, Electra servisi, Viessmann servisi, Buderus servisi, Fujitsu servisi, Nexon servisi, York servisi, Diamond Electric servisi, Electrolux servisi olarak, bu markaların tüm garanti kapsamı dışındaki tüm cihazlarına müdahale yetkisine sahiptir.