Aktepe Airfel Klima Bakım Servisi

Hemen Arayın: 0 (232) 248 36 30

Her elektrikli cihaz bir parçası eksik olduğunda çeşitli arızalar gösterir. Bu arızalardan ilki klimanın çalışmayı durdurmasıdır. Klima kullanıcılarının çoğu klimanın yaz konumunda iken soğutmaması, kış konumunda iken ısıtmaması şikayetinde bulunurlar. Bu arızanın nedenlerinden biri klimanın gazının eksilmiş ya da tamamen bitmiş olması olabilir. Klimanın iç ünitesinden su akıtması da yine gaz ile ilgili bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda Aktepe Airfel Klima Servisine ulaşmanız ve şikayetinizi bildirmeniz yeterlidir. İzmir Aktepe Klima Servisi en geç iki gün içerisinde ziyaret edecekler ve probleminizi çözüme ulaştıracaklardır.
Klimalar, sürekli değişen hava koşulları nedeniyle veya teknik bir eksiklik nedeniyle arıza vermektedir. Bu arızalardan bazıları klimanın çalışmasına negatif etki ederken bazıları ise fiziksel olarak rahatsızlık vermektedir. Klimanın iç ünitesinden su akması ise karşılaşılan en kötü durumlardan biridir. Böyle bir durumla karşılaştığınız taktirde İzmir Aktepe Airfel Klima Servisini aramanız ve şikayetinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Aktepe Klima Servisi en geç 2 gün içerisinde problemlerinize çözüm sunmaktadır. Klimada oluşacak arızaların sebebi eğer gaz eksikliğinden kaynaklanıyor ise bu eksikliğin sebebi klimanın demontajı esnasında yapılan bir hata veya bakır borularında kırık ya da çatlak olabilir. Bu problemin çözüme ulaştırılabilmesi için klimanın manometre yardımıyla gazı ölçülmelidir. Gaz eksikliği tespit edildikten sonra klimanın yerleşik sistemi kontrol edilmelidir. Bakır borularında kırık varsa yenisi ile değiştirilmelidir. Gaz kaçağı borulardaki çatlak nedeniyle ise boru kaynak yardımıyla tamir edilmelidir. Çatlak varsa en garanti çözüm borunun değişimi olacaktır. Klima borularında çatlak veya kırık olduğunu düşünüyorsanız klimanızın daha fazla zarar görmemesi açısından en kısa zamanda Airfel Klima Bakım Servisini aramanız ve servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Müşterilerimizle asıl amacımız sadece işini yapana kadar, ücretini alana kadar değil sürekli muhatap olmaktır. Her zaman dostluk baki kalacaktır. Bizde kalıcı olmak için her zaman teknik eleman hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz. Bunun için tek yapmanız gereken servisimizi arayıp 0(232) 248 36 30 numaralı telefonu arayıp yetkili teknisyenlerimizden en doğru bilgiyi almanız ve servisimizden en iyi şekilde yararlanmanızdır.