Alsancak Daikin Klima Bakım Servisi

Hemen Arayın: 0 (232) 248 36 30

Evlerimizde Daikin klima, Daikin kombi kullanıpta sorun yaşamayan var mı ? Bizce yoktur. Er yada geç klimanız yada kombiniz bozulacaktır. Bu sorunları isterseniz en basit şekilde kendimiz çözelim. Genelde Daikin klimalarda sıkıntı çıkar. Kış gelir ısıtmıyor, yaz gelir Daikin klimam soğutmuyor, fan üflemiyor, Daikin klima koku geliyor diye bunlar sadece birkaçı. Daikin klimalardan hep şikayet ediyoruz ama, sağlığımız için filtrelerini temizleme zahmetinde bulunmuyoruz. Senede en az 1 defa kimyasallar ile teknik yardım alarak temizliğini bakımını yaptırıyoruz. Unumayalım ki bakım Daikin klimanızın ömrünü uzatır. Alsancak Daikin buzdolabı, klima, kombi servisi.
Klimalar da her elektrikli cihazda olduğu gibi birden farklı parçanın birlikte çalışması ile çalışırlar. Klimalar çeşitlerine farklılık göstererek farlı tüp gazlarla çalışırlar. Bu farklılık klimanın çalışma sitemi, büyüklüğü gibi nedenlerden oluşur. Bakımsızlıkta Daikin klimanızı yıpratır ve sonunu getirir. Bunun sonunda size maddi külfet olarak ortaya çıkar. Diğer bir ürünümüzde Daikin çamaşır makinalarını ayda bir defada olsa alt filtrelerini temizlemeliyiz. Filtrelerin kirli olması pompa dediğimiz parçayı bozarak çamaşırların sıkma işlemi yapılmadan çıkmasına sebep olur.

Müşterilerimizle asıl amacımız sadece işini yapana kadar, ücretini alana kadar değil sürekli muhatap olmaktır. Her zaman dostluk baki kalacaktır. Bizde kalıcı olmak için her zaman teknik eleman hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz. Bunun için tek yapmanız gereken servisimizi arayıp 0(232) 248 36 30 numaralı telefonu arayıp yetkili teknisyenlerimizden en doğru bilgiyi almanız ve servisimizden en iyi şekilde yararlanmanızdır.