Bostanlı Sunny Klima Bakım Servisi

Hemen Arayın: 0 (232) 248 36 30

Evlerimizde Sunny klima, Sunny kombi kullanıpta sorun yaşamayan var mı ? Bizce yoktur. Er yada geç klimanız yada kombiniz bozulacaktır. Bu sorunları isterseniz en basit şekilde kendimiz çözelim. Genelde Sunny klimalarda sıkıntı çıkar. Kış gelir ısıtmıyor, yaz gelir Sunny klimam soğutmuyor, fan üflemiyor, Sunny klima koku geliyor diye bunlar sadece birkaçı. Sunny klimalardan hep şikayet ediyoruz ama, sağlığımız için filtrelerini temizleme zahmetinde bulunmuyoruz. Senede en az 1 defa kimyasallar ile teknik yardım alarak temizliğini bakımını yaptırıyoruz. Unumayalım ki bakım Sunny klimanızın ömrünü uzatır. Bostanlı Sunny buzdolabı, klima, kombi servisi.
Bakımsızlıkta Sunny klimanızı yıpratır ve sonunu getirir. Bunun sonunda size maddi külfet olarak ortaya çıkar. Diğer bir ürünümüzde Sunny çamaşır makinalarını ayda bir defada olsa alt filtrelerini temizlemeliyiz. Filtrelerin kirli olması pompa dediğimiz parçayı bozarak çamaşırların sıkma işlemi yapılmadan çıkmasına sebep olur.

Müşterilerimizle asıl amacımız sadece işini yapana kadar, ücretini alana kadar değil sürekli muhatap olmaktır. Her zaman dostluk baki kalacaktır. Bizde kalıcı olmak için her zaman teknik eleman hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz. Bunun için tek yapmanız gereken servisimizi arayıp 0(232) 248 36 30 numaralı telefonu arayıp yetkili teknisyenlerimizden en doğru bilgiyi almanız ve servisimizden en iyi şekilde yararlanmanızdır.