Bozyaka York Klima Bakım Servisi

Hemen Arayın: 0 (232) 248 36 30

Evlerimizde York klima, York kombi kullanıpta sorun yaşamayan var mı ? Bizce yoktur. Er yada geç klimanız yada kombiniz bozulacaktır. Bu sorunları isterseniz en basit şekilde kendimiz çözelim. Genelde York klimalarda sıkıntı çıkar. Kış gelir ısıtmıyor, yaz gelir York klimam soğutmuyor, fan üflemiyor, York klima koku geliyor diye bunlar sadece birkaçı. York klimalardan hep şikayet ediyoruz ama, sağlığımız için filtrelerini temizleme zahmetinde bulunmuyoruz. Senede en az 1 defa kimyasallar ile teknik yardım alarak temizliğini bakımını yaptırıyoruz. Unumayalım ki bakım York klimanızın ömrünü uzatır. Bozyaka York buzdolabı, klima, kombi servisi.
Bozyaka York Klima Bakım Servisi müşterilerinin memnuniyetini her zaman birinci plana koymaktadır. Bu nedenle, yapılan klima bakımlarından kaynaklanan klima arızalarının 1 yıl garantisini vermektedir. Bakımsızlıkta York klimanızı yıpratır ve sonunu getirir. Bunun sonunda size maddi külfet olarak ortaya çıkar. Diğer bir ürünümüzde York çamaşır makinalarını ayda bir defada olsa alt filtrelerini temizlemeliyiz. Filtrelerin kirli olması pompa dediğimiz parçayı bozarak çamaşırların sıkma işlemi yapılmadan çıkmasına sebep olur.

Müşterilerimizle asıl amacımız sadece işini yapana kadar, ücretini alana kadar değil sürekli muhatap olmaktır. Her zaman dostluk baki kalacaktır. Bizde kalıcı olmak için her zaman teknik eleman hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz. Bunun için tek yapmanız gereken servisimizi arayıp 0(232) 248 36 30 numaralı telefonu arayıp yetkili teknisyenlerimizden en doğru bilgiyi almanız ve servisimizden en iyi şekilde yararlanmanızdır.