Yeşilyurt Beko Klima Bakım Servisi

Hemen Arayın: 0 (232) 248 36 30

Her elektrikli cihaz bir parçası eksik olduğunda çeşitli arızalar gösterir. Bu arızalardan ilki klimanın çalışmayı durdurmasıdır. Klima kullanıcılarının çoğu klimanın yaz konumunda iken soğutmaması, kış konumunda iken ısıtmaması şikayetinde bulunurlar. Bu arızanın nedenlerinden biri klimanın gazının eksilmiş ya da tamamen bitmiş olması olabilir. Klimanın iç ünitesinden su akıtması da yine gaz ile ilgili bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda Yeşilyurt Beko Klima Servisine ulaşmanız ve şikayetinizi bildirmeniz yeterlidir. İzmir Yeşilyurt Klima Servisi en geç iki gün içerisinde ziyaret edecekler ve probleminizi çözüme ulaştıracaklardır.
İzmir’de çoğu evin daimi ihtiyacı olan klimaların insan sağlığını zararını en aza indirgemek için minimum 6 ayda bir olmak üzere bakıma ihtiyaçları vardır. Çoğu kullanıcı bakımı gereksiz görmektedir. Klimanın kirli havayı vakumlayarak ısıtıp veya soğutup iç ünite sayesinde dışarıya aktarması klimanın çalışmasının basitçe anlatımıdır. Bu kirli hava sirkülasyonu esnasında insan sağlığına zarar mikro organizmaların klima içerisinde birikmesi ve temizlenmemesi halinde zararının artması kaçınılmazdır. Klimanın ihtiyacı olan bakımda bu mikro organizmalar kimyasal asit ile tamamen temizlenmektedir. Klimada oluşacak arızaların sebebi eğer gaz eksikliğinden kaynaklanıyor ise bu eksikliğin sebebi klimanın demontajı esnasında yapılan bir hata veya bakır borularında kırık ya da çatlak olabilir. Bu problemin çözüme ulaştırılabilmesi için klimanın manometre yardımıyla gazı ölçülmelidir. Gaz eksikliği tespit edildikten sonra klimanın yerleşik sistemi kontrol edilmelidir. Bakır borularında kırık varsa yenisi ile değiştirilmelidir. Gaz kaçağı borulardaki çatlak nedeniyle ise boru kaynak yardımıyla tamir edilmelidir. Çatlak varsa en garanti çözüm borunun değişimi olacaktır. Klima borularında çatlak veya kırık olduğunu düşünüyorsanız klimanızın daha fazla zarar görmemesi açısından en kısa zamanda Beko Klima Bakım Servisini aramanız ve servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Müşterilerimizle asıl amacımız sadece işini yapana kadar, ücretini alana kadar değil sürekli muhatap olmaktır. Her zaman dostluk baki kalacaktır. Bizde kalıcı olmak için her zaman teknik eleman hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz. Bunun için tek yapmanız gereken servisimizi arayıp 0(232) 248 36 30 numaralı telefonu arayıp yetkili teknisyenlerimizden en doğru bilgiyi almanız ve servisimizden en iyi şekilde yararlanmanızdır.